• en
 • Про нас

  ТОВ “ЕВРО ОЙЛ ПРОДАКШН”

  ТОВ “ЕВРО ОЙЛ ПРОДАКШН”, один з провідних виробників сучасних і традиційних мастильних матеріалів в Східній Європі було засновано на початку 2019 року. Український завод ЕВРО ОЙЛ ПРОДАКШН з виробничими потужностями, науково-технічним центром, сучасною випробувальною лабораторією та логістичним центром знаходиться у Кривому Розі, Дніпропетровської області.

  ТОВ “ЕВРО ОЙЛ ПРОДАКШН” забезпечує своїм клієнтам широкий асортимент технічних рідин та олив, включаючи продукцію, що відповідає чинним національним та міжнародним стандартам. Мастильні матеріали випускаються під брендами «E-OIL» ,«WEXOIL» та «WANTOIL». Флагманом нашої компанії є  продукція під брендом «WEXOIL».

  WEXOIL – для тих, хто мислить раціонально, діє цілеспрямовано та ефективно виконує поставлені завдання.

  При виробництві продукції WEXOIL використовуються інноваційні технології, сучасне обладнання та досвід, накопичений світовою індустрією мастильних матеріалів. 

  Чому Ви обираєте продукцію WEXOIL? 

  Тому що це якісна продукція та сервіс, які дозволяють збільшити життєвий цикл і знизити експлуатаційні витрати на утримання Вашої техніки. WEXOIL подовжує життя Вашого обладнання, збільшує міжсервісний інтервал і термін служби машин і механізмів.

  Вся продукція під брендом WEXOIL виготовляється виключно з високоякісних базових олив і пакетів присадок провідних світових виробників AFTON, Infineum, Evonik.

  Співробітники випробувальної лабораторії WEXOIL контролюють всі етапи виготовлення продукції: починаючи з моменту приходу сировинних компонентів, контролю технологічного процесу на окремих етапах виробництва, та завершуючи перевіркою якості готової продукції.

  WEXOIL виробляє широку асортиментну лінійку мастильних матеріалів – моторні оливи, трансмісійні оливи, гідравлічні оливи, редукторні оливи, оливи спеціального призначення, мастила та інші технічні рідини.

  Сервісні інструменти технічної підтримки від WEXOIL лабораторний аудит “OIL EXPERT” і технічний супровід “OIL MASTER” зроблять Ваш бізнес більш прибутковим за рахунок підвищення ефективності використання техніки. 

  Сертифікати

  Розроблено студією: WDVH