• en
 • Про нас

  WEXOIL – для тих, хто мислить раціонально, діє цілеспрямовано та ефективно виконує поставлені завдання.

  При виробництві продукції WEXOIL використовуються інноваційні технології, сучасне обладнання та досвід, накопичений світовою індустрією мастильних матеріалів. 

  Чому Ви обираєте продукцію WEXOIL? 

  Тому що це якісна продукція та сервіс, які дозволяють збільшити життєвий цикл і знизити експлуатаційні витрати на утримання Вашої техніки. WEXOIL подовжує життя Вашого обладнання, збільшує міжсервісний інтервал і термін служби машин і механізмів.

  Вся продукція під брендом WEXOIL виготовляється виключно з високоякісних базових олив і пакетів присадок провідних світових виробників AFTON, Infineum, Evonik.

   

  Співробітники випробувальної лабораторії WEXOIL контролюють всі етапи виготовлення продукції: починаючи з моменту приходу сировинних компонентів, контролю технологічного процесу на окремих етапах виробництва, та завершуючи перевіркою якості готової продукції.

  WEXOIL виробляє широку асортиментну лінійку мастильних матеріалів – моторні оливи, трансмісійні оливи, гідравлічні оливи, редукторні оливи, оливи спеціального призначення, мастила та інші технічні рідини.

  Сервісні інструменти технічної підтримки від WEXOIL лабораторний аудит “OIL EXPERT” і технічний супровід “OIL MASTER” зроблять Ваш бізнес більш прибутковим за рахунок підвищення ефективності використання техніки. 

  Сертифікати

  Розроблено студією: WDVH